Dołącz do nas!

Aby dołączyć do nas skontaktuj się z kimś z klubu za pośrednictwem maila lub facebooka.

Następnie otrzymasz deklaracje członkowską do wypełnienia a następnie musisz być polecony przez któregoś z członków.

Aby zostać członkiem zwyczajnym trzeba być poleconym do klubu. Dlatego najprostszym sposobem aby zostać członkiem klubu jest otrzymanie statusu wspierającego któremu przysługują wszystkie prawa i obowiązki za wyjątkiem czynnego i biernego prawa wyborczego.

DEKLARACJA CZŁONKA WSPIERAJĄCEGO
DEKLARACJA OSOBY PRAWNEJ WSPIERAJĄCEJ

Wpisowe – 200 PLN

Składaka członkowska Sekcje Niesportowe – 120 PLN (Kolekcjonerzy, Rekostruktorzy)

Składka Członkowska Sekcje Sportowe – 200 PLN w tym ubezpieczenie oraz składka do WZSS i PZSS lub Polski Związek Narciarski lub Polski Związek Biathlonu

W razie przynależności do więcej niż jednego związku sportowego składka rośnie o kolejne 50 PLN.

Składki opłacane są za cały rok z góry.

Członkowie Wspierający wpłacają składkę członkowską minimum tak jak poisano wyzyzej natomiast 5 firm które wpłacą największą składkę miesięczną maj prawo do umieszczenia logo na koszulkach klubowych.

NIEZALEŻNIE OD RODZAJU CZŁONKOWSTWA KAŻDY OTRZYMUJE ZAŚWIADCZENIE UPRAWNIAJĄCE DO WYSTAPIENIA DO KWP O POZWOLENIA NA BROŃ PALNĄ
– sportową
– kolekcjonerską
– rekonstrukcji historycznej
ORAZ DO KPP/KMP NA BROŃ
– broń cięciwową w postaci kusz
– broń białą o której mowa w ustawie

STATUT KLUBU STRZELECKIEGO WARTA

Rodzaje członkostwa w klubie

• założyciele (osoby które uczestniczyły w zebraniu założycielskim)
  • zwyczajni (osoby które zostały polecone przez członka klubu)
  • wspierający (brak wymogu bycia poleconym przez innego członka klubu)
  • honorowi (członkowie zasłużeni dla klubu)
  • ZAWODNIK KONTRAKTOWY (zawodnik sportowy zatrudniony na umowę w celu zawodowego uprawiania sportu oraz reprezentowania klubu)

PRAWA CZŁONKÓW

• Członkowie Honorowi Klubu mają prawo uczestniczyć we wszystkich przedsięwzięciach realizowanych w ramach zadań statutowych Klubu, za wyjątkiem brania udziału w walnych zebraniach, głosowaniu, składaniu wniosków. Członkowie Honorowi zwolnieni są ze składek
  • Członkowie zwyczajni Klubu mają prawo uczestniczyć w Walnych Zebraniach Klubu z biernym i czynnym prawem wyborczym.
  • Członkowie wspierający Klubu mają prawo do uczestniczenia bezpośrednio lub poprzez swych przedstawicieli w Walnych Zebraniach Klubu z głosem doradczym.
  • Członkowie Założyciele zwolnieni są ze składek.

Wszyscy członkowie Klubu (niezależnie czy jest zwyczajny czy wspierający czy honorowy) mają prawo do:

• uczestnictwa w zawodach i imprezach sportowych i rekreacyjnych organizowanych przez Klub;
  • korzystania z wszelkich urządzeń Klubu na zasadach określanych przez Zarząd Klubu;
  • korzystania z innych uprawnień na zasadach określanych przez Zarząd.

OBOWIAZKI CZŁONKÓW

Wszyscy członkowie Klubu obowiązani są:
– troszczyć się o dobro i rozwój Klubu
dbać o sprzęt i urządzenia Klubu
– przestrzegać postanowień statutu i uchwał władz Klubu;
– Do obowiązków członków Klubu należy regularne opłacanie składek członkowskich i godne reprezentowanie barw Klubu.
– Członkowie wspierający są zobowiązani spełniać zadeklarowane świadczenia na rzecz Klubu.
– Członkowie władz klubu oraz pracownicy zatrudnieni przez Klub lub podległe firmy mogą korzystać ze sprzętu klubowego nie odpłatnie do celów doszkalających za zgodą Zarządu.